Zondag 19 november 2017

Pro-ject
Officiele Pro-Ject dealers (bijgewerkt: 06-04-'17):

Alkmaar:
Tune Inn, Laat 29a; 072-5121196; www.tune-inn.nl

Almere:
Apollo Almere, Korte Promenade 5; 036-5339099, www.apollo.nl

Alphen a/d Rijn:

Amersfoort:
Hobo HiFi, Arnhemseweg 16; 033-4610101; www.hobo.nl

Amstelveen:
Koudijs bv, Stationsstraat 22; 020-6413006; www.koudijsonline.nl
Discocentrum Krijtenberg, Binderij 2; 020-4418785; www.krijtenberg.com

Amsterdam:
Concerto, Utrechtsestraat 52-60; 020-6235228; www.platomania.eu
Hifi Solutions, Muiderstraat 15; 020-6232183; www.hifisolutions.nl
Hifi Klubben Amsterdam, Rijnstraat 160; 020-5411300; www.hifiklubben.nl
Record Friend, st. Antoniesbreestraat 64; 020-6200084; www.recordfriend.com

Apeldoorn:
Hobo HiFi, Stationsstraat 128; 055-5786114; www.hobo.nl

Arnhem:
Bender Hifi, Steenstraat 54; 026-4453541; www.bender-piano-hifi.nl
Hobo HiFi, Koningstraat 21; 0264427421; www.hobo.nl

Assen:
Servicepartner VanderVeen, Koopmansplein 16; 0592-330434

Beek-Ubbergen:
De Hifi winkel, Rijksstraatweg 251; 024-6842091; www.hifiwinkel-beek.nl

Bergen op Zoom:
De Waterput, Bosstraat 36; 0164-237418; www.waterput.nl

Breda:
Camiel Dellaert, Teteringsedijk 183; 076-5215206; www.camieldellaert.nl

Buitenpost:
Alfred Visser EP, Kerkstraat 68; 0511-541560; www.alfredvisser.nl

Bussum:
Hifi & More, (Huizerweg 24); 035-8884379; winkel gesloten! www.hifimore.nl

Delden:
De Audiowinkel, Spoorstraat 18; 074-3767453; www.deaudiowinkel.nl

Delft:
Audiohuis Delft, Binnenwatersloot 30; 0152-146852; www.audiohuisdelft.nl

Delfzijl:
OJE Elektronics, Waterstraat 79; 0596-634334; www.oje.nl

Den Bosch:
Hobo Hifi, Vughterstraat 78; 073-6125061; www.hobohifi.nl

Den Haag:
Hobo HiFi, Loosduinseweg 687; 070-3642635; www.hobo.nl
De Jong en Warnaars, van Boetzelaerlaan 124; 070-3638186; --
Praalder B.V., Theresiastraat 161; 070-3474259; www.praalder.nl
Rik Stoet Audio, Elandstraat 9; 070-3632777; www.rikstoet.nl

Den Helder:
Allec, Vrede en Vrijheid 22; 0223-680377; www.allec.nl

Dordrecht:
RB Outlet, Voorstraat 366-368; 078-6135202;

Deventer:
Variaworld, Kleine Overstraat 8-12; 06-53381547; www.variaworld.nl

Eindhoven:
Audio TV Centrum, Geldropseweg 75; 040-2111865; www.audiotvcentrum.nl
Remkes Beeld en Geluid, Aalsterweg 108; 040-2233790; www.remkesbeeldengeluid.nl

Emmen:
Musifoon, Hoofdstraat 69; 0591-612841; --

Enschede:
W&W Audio, De Reulver 97; 053-4781870;

Goes:
Echo Audio, Kreukelmarkt 9; 0113-232836; www.echoaudio.nl

Gorinchem:
Studio Sowell Hifi, Burgstraat 45; 0183-635991; www.sowell.nl

Gouda:
Free Music High Fidelity, Turfmarkt 12; 0182-514834; www.freemusicgouda.com

Groningen:
De Groef Audio, Steentilstraat 26; 050-3130760; www.degroefaudio.nl
HiFi Corner, Nwe Boteringestraat 21; 050-3143698; www.hificorner.nl/hifi/phono/platenspelers/pro-ject
Sound Gallery, Noorderstationsstraat 53; 050-5775449; www.soundgallery.nl

Haarlem:
Crystal Audio, St. Jorisveld 37; 023-2023611; www.crystalaudio.nl
Hifi Klubben Haarlem, Zijlstraat 53; 023-8445277
North End Haarlem, Marsmanplein 19; 023-5375745; www.northendhaarlem.nl

't Harde:
Ketelaar Hifi, Parkweg 23; 0525-652639; www.ketelaarhifi.nl

Heemskerk:
van Ingen, Deutzstraat 2; 0251-242919; www.vaningenhifi.nl

Hillegom:
Schoonderbeek Elektro, Hoofdstraat 122; 0252-516648.

Hilversum:
Hifi Klubben Hilversum, Langestraat 90; 035-6250400; www.hifiklubben.nl
Rhapsody, Borneolaan 25; 035-6284644; www.rhapsody.nl

Hoorn:
Botman Multi Media B.V., Gedempte Turfhaven 13; 0229-213505; www.botman.com
Hans Audio, Stationsweg 7; 0229-756950; www.hansaudio.nl

Kampen:
Off the record; Koornmarkt 24; 038-4581649; offtherecordshop.nl
West HIFI store; Oudestraat 95; 038-8538696; www.westhifistore.nl

Leersum:
Thijs Electronics, Rijksstraatweg 68; 0343-451380; www.thijselectronics.nl

Leeuwarden:
Poortmusic, Voorstreek 6; 058-2123905; www.poortmusic.nl
Eringa, Oostergrachtswal 125a; 058-2138787: www.eringa.eu

Leiden:
The Hifi Studio Number One, Korevaarstraat 2F; 071-5131512; www.number-one.nl

Leidschendam:
Lexicom Multi Media, Leidsekade 1; 070-3201303; www.lexicommultimedia.nl

Meerssen:
Helder, Bunderstraat 9; 043-3581188; www.heldermeerssen.nl/Webshop/Draaitafels

Meppel:
Expert Meppel, Prinsenplein 38-40; 0522-252582; www.expert.nl/meppel

Middelburg:
Echo Audio, Langeviele 15; 0118-651525; www.echoaudio.nl

Oss (per 8 april 2017):
Speakerland, Smalstraat 21; 0412-647650; www.speakerland.nl

Roermond:
Poulissen Audio Video Center, Schoenmakersstraat 19; 0475-335716; www.poulissen.nl

Rotterdam:
010hifi.nl; Pleinweg 136; 010-8484359; www.010hifi.nl
Audio Gallery B.V., Straatweg 63-a; 010-4366095; www.audiogallery.nl
Hifi-Klubben Rotterdam, Hoogstraat 137; 010-4125000; www.hifiklubben.nl
Hifi Studio Zwaard, Ambachtsplein 89; 010-4200303; www.zwaard-hifi.nl

Terneuzen:
Echo Audio Terneuzen, Jongestraat 1; 0115-645058; www.echoaudio.nl

Tilburg:
iEar, st. Cecilliastraat 28; 013-5450565; www.iear.nl/merken/pro-ject/

Ureterp:
Veenhuizen Sound Vision, Weibuorren 86; 0512-301484; www.veenhuizen.tv

Utrecht:
Hifi Studio Wilbert, Korte Jansstraat 11; 030-2319874; www.wilbert.nl
AudioZaal, Nachtegaalstraat 72; 030-8898500; www.audiozaal.com
Hifi Klubben Utrecht; Mariastraat 34; 030-2686026; www.hifiklubben.nl

Vlaardingen:
Omera Hifi, Markt 3; 010-7600190; www.omera.nl

Vries (Groningen):
Audio Artistiek, Oude Asserstraat 26; 0592-580672; www.audioartistiek.nl

Wageningen:
Klankbeeld, Schuylensteeg 2; 0317-426864; www.klankbeeld-hifi.nl

Zundert:
Marlo bv, Molenstraat 124; 076-5973272; www.marlo.nu

Zutphen:
Sights & Sounds, Nieuwstad 51; 0575-545583; www.sightsandsounds.nl

Zwolle:
Hanze Hi-Fi, Oosterlaan 16; 038-4221333; www.hanzehifi.nl

Pro-Ject en Box Design producten worden ook via het internet aangeboden via een groot aantal van deze dealers.



Acson BV | Energieweg 8 | 3641 RT Mijdrecht | Tel. (0297) 284695 | Fax. (0297) 288068